Jolanta S.

Jolanta S.

wtorek, 02 listopad 2021 14:38

Halloweenowy Turniej Ping - Pongowy

Krwawe, przerażające, iście dantejskie sceny? Nie, z hallowenowego nastroju udzieliła się nam tylko dobra zabawa, słodkie nagrody i psikus w postaci spektakularnej wygranej! Hallowenowym Mistrzem tegorocznego turnieju został po raz kolejny Wiktor Zdziebko. Na upiornym, internackim podium stanęli też Jędrzej Drożdż i kolejno Patryk Froń.

Do zobaczyska w następną noc duchów…

czwartek, 28 październik 2021 17:37

Informacja

Informujemy, że 1 listopada 2021 Internat ZS nr 2 w Sanoku jest zamknięty.

Ponownie zostanie otwarty 2 listopada o godz. 6.00 rano.

sobota, 25 wrzesień 2021 10:45

Demokracja po Internacku - Samorząd wybrany!

Trudny to był wybór, bo aż siedmiu kandydatów zgłoszono do wyborów Samorządu Internatu. Ostatecznie nowym Przewodniczącym został Ryszard Mastalerz, zastępcą będzie Emilka Ziarko, a Piotr „Mały” Kwiek - skarbnikiem.

Miłej i owocnej współpracy życzą Wychowawczynie.

 

środa, 01 wrzesień 2021 17:32

Spotkanie z Rodzicami

Spotkanie z rodzicami odbędzie się w dniu 3 września o godzinie 16:30 w świetlicy Internatu.

1. Spotkanie poprowadzi wicedyrektor Bożena Chabros- Jaklik.

2. Zapoznanie z Regulaminem Internatu oraz z zasadami obowiązującymi w placówce.

3. Obecność  obowiązkowa ze względu na konieczność podpisania dokumentacji regulującej pracę placówki na bieżący rok szkolny.

4. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, zalecamy zabranie maseczek ochronnych i dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.


1. Kwaterunek odbędzie się dnia 31.08.2021r. od godziny 17:00 według poniższego harmonogramu:

- od godziny 17:00 do 18:00 kwaterowani będą wyłącznie wychowankowie klas pierwszych (wychowankowie powinni posiadać: pościel, kubek, sztućce, zmienne obuwie oraz odpis skrócony aktu urodzenia lub dowód osobisty do celów meldunkowych),

- od godziny 18:00 do 20:00 kwaterowani będą pozostali wychowankowie.

2. Podczas kwaterunku należy bezwzględnie przestrzegać obostrzeń sanitarnych tj:

- po wejściu na teren placówki zdezynfekować ręce, założyć maseczkę ochronną,

- wypełnić stosowną dokumentację w miejscu do tego wyznaczonym,

- rodzice i osoby postronne nie mogą wchodzić na teren Internatu - dokumentację wypełniają w miejscu do tego wyznaczonym.

3. Odwołania będą rozpatrywane w dniu 3 września br. 

4. Osoby, które nie zgłoszą się na kwaterunek w dniu 31.08. 2021r. lub 1.09.2021 do godziny 19:00 będą skreślone z listy mieszkańców bez możliwości odwołania się od powyższej decyzji.

środa, 02 czerwiec 2021 16:36

Na sportowo…

      W tym roku Dzień Dziecka mieszkańcy Internatu uczcili na sportowo. Odbył się Turniej Tenisa Stołowego, w którym bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Ździebko, zaraz za nim był Tomasz Andreasik, a trzecie miejsce na podium przypadło Mateuszowi Dymińskiemu. Wieczór zakończył się wspólnym oglądaniem meczu piłki nożnej polskiej reprezentacji.

 

środa, 26 maj 2021 05:33

Informacja

Przypominamy o terminie do 31 maja składania wniosków i deklaracji przez młodzież mieszkającą w internacie w latach ubiegłych.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 są zobowiązani do złożenia DEKLARACJI dot. kontynuacji pobytu  w Internacie na następny rok szkolny.

Uczniowie z innych szkół (ZS 3, ZS 4, I LO, II LO) są zobowiązani do złożenia WNIOSKU o  przyjęcie do Internatu na następny rok szkolny (przechodzą ponowną rekrutację).

 

wtorek, 18 maj 2021 11:56

Internacki Turniej Tenisa Stołowego!


Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz grałeś/ łaś w ping- ponga? My Ci przypomnimy, jaka to fajna zabawa! Z okazji DNIA DZIECKA, czyli 1 czerwca organizujemy Turniej Tenisa Stołowego dla  dziewcząt i chłopców z naszego Internatu. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę u Sylwii Bogackiej z pokoju 116 do 30 maja włącznieDla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Po turnieju organizujemy dla wszystkich w naszej świetlicy WIECZÓR FILMOWY. Serdecznie zapraszamy, dobra zabawa i wszelkich uciech sto – gwarantowane!

poniedziałek, 17 maj 2021 17:13

Informacja

 Uwaga mieszkańcy Internatu.

1. Wychowankowie, którzy nie będą mieszkać w Internacie w czerwcu mają obowiązek zgłosić ten fakt do wychowawców (osobom nie odpisanym zostanie naliczona opłata za wyżywienie, którą będą musieli zapłacić).

2. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 są zobowiązani do złożenia DEKLARACJI dot. kontynuacji pobytu  w Internacie na następny rok szkolny.

3. Uczniowie z innych szkół (ZS 3, ZS 4, I LO, II LO) są zobowiązani do złożenia WNIOSKU o  przyjęcie do Internatu na następny rok szkolny (przechodzą ponowną rekrutację).

4. Dokumenty są do pobrania w zakładce rekrutacja. Termin: do 31 maja.

czwartek, 13 maj 2021 13:25

Komunikat

Szanowni mieszkańcy Internatu.

Informujemy, że od poniedziałku, tj. 17.05, br. stołówka szkolna będzie działać normalnie, jak dotychczas. Opłata za wyżywienie i zakwaterowanie będzie naliczona i podana w późniejszym terminie (kartki z kwotą przekażą jak zwykle wychowawcy).

Strona 1 z 5