You are currently viewing Dzień zakochanych w Internacie ZS2

Dzień zakochanych w Internacie ZS2

Tegoroczny Dzień Zakochanych ? obchodziliśmy wyjątkowo uroczyście i kilkuetapowo: na sportowo, filmowo i …piżamowo ? . A zaczęło się nietypowo – od zaprezentowania przez panią wicedyrektor Bożenę Chabros-Jaklik, atrakcyjnej oferty projektów unijnych, a szczególnie zagranicznych praktyk, jakie są możliwe do odbycia przez uczniów Mechanika (ZS2 Sanok). Następnie przeszliśmy do czynów!

Na początku rozegraliśmy bardzo emocjonujący Turniej Koszykówki, który oprócz zażartej walki o atrakcyjne nagrody przysporzył złamanych serc – o dziwo! Niestety, miłość do sportu oraz ambicjonalne walki o honor czasem są ważniejsze niż romantyczne przeżycia. W turnieju wystąpiły 4 drużyny, I miejsce w zaciętym boju wywalczyła drużyna Bartka Grzesika, II miejsce – drużyna Damiana Rusinka, III miejsce – drużyna Bartka Woroszczaka, zaś IV – drużyna Dawida Przybylskiego.

Kolejną atrakcją była PIŻAMAparty. W konkursie na najzabawniejszą kreację nocną I miejsce uzyskała Ala Seferynowicz (minionek), II miejsce – Oliwka Jagiełło (smoczek), III miejsce – Zosia Czerwińska (śpioszek niemowlaka).

Ostatecznie, wspólne oglądanie romantycznego filmu zwieńczyło zmagania tego wieczoru.

Wszystkim zwycięzcom, a także uczestnikom zabaw sportowo-rekreacyjnych bardzo dziękujemy oraz GRATULUJEMY, zaś naszych sympatyków zapraszamy do oglądnięcia fotograficznej relacji.

Ps. „Dzięki talentowi wygrywasz gry, ale dzięki pracy zespołowej i inteligencji wygrywa się mistrzostwa” Michael Jordan.

Dodaj komentarz