Jolanta S.

Jolanta S.

sobota, 25 wrzesień 2021 10:45

Demokracja po Internacku - Samorząd wybrany!

Trudny to był wybór, bo aż siedmiu kandydatów zgłoszono do wyborów Samorządu Internatu. Ostatecznie nowym Przewodniczącym został Ryszard Mastalerz, zastępcą będzie Emilka Ziarko, a Piotr „Mały” Kwiek - skarbnikiem.

Miłej i owocnej współpracy życzą Wychowawczynie.

 

środa, 01 wrzesień 2021 17:32

Spotkanie z Rodzicami

Spotkanie z rodzicami odbędzie się w dniu 3 września o godzinie 16:30 w świetlicy Internatu.

1. Spotkanie poprowadzi wicedyrektor Bożena Chabros- Jaklik.

2. Zapoznanie z Regulaminem Internatu oraz z zasadami obowiązującymi w placówce.

3. Obecność  obowiązkowa ze względu na konieczność podpisania dokumentacji regulującej pracę placówki na bieżący rok szkolny.

4. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, zalecamy zabranie maseczek ochronnych i dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.


1. Kwaterunek odbędzie się dnia 31.08.2021r. od godziny 17:00 według poniższego harmonogramu:

- od godziny 17:00 do 18:00 kwaterowani będą wyłącznie wychowankowie klas pierwszych (wychowankowie powinni posiadać: pościel, kubek, sztućce, zmienne obuwie oraz odpis skrócony aktu urodzenia lub dowód osobisty do celów meldunkowych),

- od godziny 18:00 do 20:00 kwaterowani będą pozostali wychowankowie.

2. Podczas kwaterunku należy bezwzględnie przestrzegać obostrzeń sanitarnych tj:

- po wejściu na teren placówki zdezynfekować ręce, założyć maseczkę ochronną,

- wypełnić stosowną dokumentację w miejscu do tego wyznaczonym,

- rodzice i osoby postronne nie mogą wchodzić na teren Internatu - dokumentację wypełniają w miejscu do tego wyznaczonym.

3. Odwołania będą rozpatrywane w dniu 3 września br. 

4. Osoby, które nie zgłoszą się na kwaterunek w dniu 31.08. 2021r. lub 1.09.2021 do godziny 19:00 będą skreślone z listy mieszkańców bez możliwości odwołania się od powyższej decyzji.

środa, 02 czerwiec 2021 16:36

Na sportowo…

      W tym roku Dzień Dziecka mieszkańcy Internatu uczcili na sportowo. Odbył się Turniej Tenisa Stołowego, w którym bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Ździebko, zaraz za nim był Tomasz Andreasik, a trzecie miejsce na podium przypadło Mateuszowi Dymińskiemu. Wieczór zakończył się wspólnym oglądaniem meczu piłki nożnej polskiej reprezentacji.

 

środa, 26 maj 2021 05:33

Informacja

Przypominamy o terminie do 31 maja składania wniosków i deklaracji przez młodzież mieszkającą w internacie w latach ubiegłych.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 są zobowiązani do złożenia DEKLARACJI dot. kontynuacji pobytu  w Internacie na następny rok szkolny.

Uczniowie z innych szkół (ZS 3, ZS 4, I LO, II LO) są zobowiązani do złożenia WNIOSKU o  przyjęcie do Internatu na następny rok szkolny (przechodzą ponowną rekrutację).

 

wtorek, 18 maj 2021 11:56

Internacki Turniej Tenisa Stołowego!


Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz grałeś/ łaś w ping- ponga? My Ci przypomnimy, jaka to fajna zabawa! Z okazji DNIA DZIECKA, czyli 1 czerwca organizujemy Turniej Tenisa Stołowego dla  dziewcząt i chłopców z naszego Internatu. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę u Sylwii Bogackiej z pokoju 116 do 30 maja włącznieDla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Po turnieju organizujemy dla wszystkich w naszej świetlicy WIECZÓR FILMOWY. Serdecznie zapraszamy, dobra zabawa i wszelkich uciech sto – gwarantowane!

poniedziałek, 17 maj 2021 17:13

Informacja

 Uwaga mieszkańcy Internatu.

1. Wychowankowie, którzy nie będą mieszkać w Internacie w czerwcu mają obowiązek zgłosić ten fakt do wychowawców (osobom nie odpisanym zostanie naliczona opłata za wyżywienie, którą będą musieli zapłacić).

2. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 są zobowiązani do złożenia DEKLARACJI dot. kontynuacji pobytu  w Internacie na następny rok szkolny.

3. Uczniowie z innych szkół (ZS 3, ZS 4, I LO, II LO) są zobowiązani do złożenia WNIOSKU o  przyjęcie do Internatu na następny rok szkolny (przechodzą ponowną rekrutację).

4. Dokumenty są do pobrania w zakładce rekrutacja. Termin: do 31 maja.

czwartek, 13 maj 2021 13:25

Komunikat

Szanowni mieszkańcy Internatu.

Informujemy, że od poniedziałku, tj. 17.05, br. stołówka szkolna będzie działać normalnie, jak dotychczas. Opłata za wyżywienie i zakwaterowanie będzie naliczona i podana w późniejszym terminie (kartki z kwotą przekażą jak zwykle wychowawcy).

poniedziałek, 10 maj 2021 15:25

Wniosek o przyjęcie do internatu

piątek, 07 maj 2021 13:48

Informacja

Szanowni mieszkańcy Internatu.

W dniach od 10.05- 14.05 nadal obowiązuje nauczanie zdalne, w związku z tym w internacie mogą mieszkać uczniowie, którzy maja zajęcia praktyczne lub zajęcia z przedmiotów zawodowych prowadzonych stacjonarnie. Prosimy o zgłoszenie tego faktu telefoniczne, co najmniej dwa dni przed planowanym przyjazdem do placówki.

Natomiast od 17.05 do końca roku szkolnego w związku z nauczaniem hybrydowym i planowanymi praktykami z Internatu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Prosimy wszystkich, którzy chcą przebywać w  Internacie o telefoniczne lub osobiste zapisywanie się na listę do 12.05.2021r. Jest to uwarunkowane wznowieniem pracy szkolnej stołówki. Wpis na listę pociąga za sobą opłaty za wyżywienie, nawet jeśli dana osoba nie pojawi się w Internacie w deklarowanym dniu. W późniejszych dniach , w razie potrzeby, będzie można odpisać się z wyżywienia na zasadach ustalonych w  Regulaminie Internatu  (jak dotychczas).

Telefony kontaktowe:

13 46 53 952 - Internat

506193463-  w weekendy (jeśli zajdzie taka potrzeba) - Pani M.Kosturska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - mail do Internatu

Strona 1 z 5